.

.

Belfry Crushable Фустан Fedora Мажите Гроздобер Стил Шапка Чиста Волна во Црна, Сина, Сива Pecan Браун и Шарени Бендови

Belfry Crushable Фустан Fedora Мажите Гроздобер Стил Шапка Чиста Волна во Црна, Сина, Сива Pecan Браун

DEN 838.80

Износ
Во продавницата.

Чувствував,Волна.Quintessential Fedora Стил. 100% Волна Почувствува Тело.Класичен 16 Ligne Grosgrain Бенд.Пердув Може Да Варираат.Grosgrain Sweatband.Секоја посебна прилика.Формална работа.Derbies.Свадби.Proms.Канцеларија функции s.Ова е факт : fedora има застана меѓу врвот на мажите додатоци за правото причини.Ти дефинитивно ќе се согласите дека е време да се прекине бејзбол капа рутина и чекор до вашата капа игра.На Капи во Belfry, Crushable Фустан Fedora Mens Гроздобер Стил Капа е изработена од чиста волна, совршен за да се соочи со било кој тип на времето во повеќе стилски начин.Над 40 години, Капи во Belfry има изградено врски со капа wearers целиот свет.Нашето име одгласите на улиците на Филаделфија, Балтимор и Анаполис со единствена цел да се биде доверлив извор "Како ниеден друг" во светот на капи.Ние работиме со најдобрите светски капа на одлуки - вклучувајќи Stetson, Bollman, Korber, и Biltmore да понудат ограничени работи дизајни, интересни форми и богати детали.Капи во Belfry е тука за да се биде среќен и да се смируваме шапка експерт - Ние сме Луди за Капи!.Belfry Crushable Фустан Fedora Mens Гроздобер Стил Шапка е на располагање во 8 неверојатни бои : .Црна, Boyerpecan, Pecan, Banesgrey, Чоколадо, Сива боја со Црна, Морнарско и Balston Црна.Боја за секоја пригода!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите