.

.

Stetson Berico Уво Клапи Патнички Шапка Мажи |

Stetson Berico Уво Клапи Патнички Шапка Мажи |

DEN 2136.96

Износ
Во продавницата.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 65% Памук, 35% Полиестер.Рака Мие Само.ПАМУК БОГАТ // надворешниот материјал на овој стилски ткаенина шапка (со висок процент на памук) го дава својот карактеристичен изглед.ПАМУК ПОСТАВАТА // Памук, кој се лечи од кожата, е она што ја прави оваа зима шапка толку удобно да се носат истовремено обезбедувајќи дека таа?s дише.ПРАКТИЧНА EARFLAPS // заштитен earflaps на овој мажите шапка може да се ширевте како што е потребно, што го прави практичен избор кога станува збор за заштита на вашите уши од ветрот и студено време.HEATHERED ДИЗАЈН // суптилни heathering и солидна боја дизајн тргна рустикален декоративни шевови на гребенот во особено атрактивен начин.ЛЕСНО ДА се КОМБИНИРААТ // На monochromatic colorway го прави овој патник шапка лесно да се комбинираат со различни тимови и да изгледа.Оригинален.Памук се вклопуваат во обичен боја, лесно mottled дизајн дава оваа Stetson патнички шапка луксузен, што се користи за да изгледа што покажува дека : Оваа ткаенина шапка е подготвена за авантури.Во меѓувреме, на кожата-friendly памук поставата гарантира удобно се вклопуваат и уво клапи заштита против кул правец.Селски декоративни шевови на гребенот и автентична трим со бренд букви додадете визуелна завршувањето допира.Нежна рака мие, се препорачува.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите