.

.

Brixton Мажите Весли Fedora

Brixton Мажите Весли Fedora

DEN 1182.00

Износ
Во продавницата.

100% Волна.Увезени.Не Затворање затворање.Рака Мие Само.Широк обод волна почувствува шапка кој се витка суровини-edge кожа бенд со заврзана вратоврска.На Весли е недовршена широк обод чувствува fedora со кожа бенд класичен медиум-гребенот чувствува fedora заврши со вистинска кожа бенд.Мека чувствува дава Wesleys круна и гребенот опуштено да се чувствуваат што е удобно и може да се прилагоди за да одговара совршено.Безвременски плакарот главен за сестрана стил.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите