.

.

PP Црна Џеб Занитвам Топ Стил Фендер Ракети Одговара За Форд Ренџер 2011 2013-2015

PP Црна Џеб Занитвам Топ Стил Фендер Ракети Одговара За Форд Ренџер 2011 2013-2015

DEN 5646.96

Износ
Во продавницата.

Која Е Идеална За Форд Ренџер 2011 2013-2015. Специјално Формирана со користење на Високо Влијание, ' Рѓа Доказ.Напреден дизајн и конструкција нуди чувствувате влијание на апсорпција без warping или пукање.Доаѓа со 1 сет на 4 парчиња фендер flare (2 предни и 2 задни),Хардвер за инсталација се вклучени.Ве молиме погледнете го 's fitment алатка за да се обезбеди оваа точка ќе може правилно да се вклопи вашето возило Година марка и Модел.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите