.

.

Murata Електроника ФЕРИТНИ МУШКА 470 OHM 0805 1LN (Пакување од 4000) (BLM21BB471SN1D)

Murata Електроника ФЕРИТНИ МУШКА 470 OHM 0805 1LN (Пакување од 4000) (BLM21BB471SN1D)

DEN 2179.20

Износ
Во продавницата.

Mfr : - Murata Електроника.Серија : - EMIFIL, BLM21. Пакет : - Лента & Ролна (TR)Сече Лента (КТ) Digi-Ролна.Дел Статус : - Активен.Филтер Тип : - Сигнал Линија.Murata Електроника ФЕРИТНИ МУШКА 470 OHM 0805 1 LNProduct Спецификација : Категорија : - Филтри, Феритни Монистра и Chips Mfr : - Murata Electronics Series : - EMIFIL, BLM21 Package : - Лента & Ролна (TR)Сече Лента (КТ) Digi-Reel Part Статус : - Active Filter Тип : - Сигнал Line Current Оценка (Макс) : - 400m ADC Отпор (DCR) (Макс) : - 400m Ohm Ratings : - -Температурата на работа : - -55 C 125 CPackage / Случај : - 0805 (2012 Метрички)Монтажа Тип : - Површина Mount Height (Макс) : - 0.041" (1.05 mm)Големина / Димензија : - 0.079" L x 0.049" W (2.00 mm x 1.25 mm)Број на Линии : - 1 Impedance @ Фреквенција : - 470 Ohms @ 100 MHz Base Производ Број : - BLM21 BB1 : - $0.1500010 : - $0.1260025 : - $0.0976050 : - $0.08100100 : - $0.06980250 : - $0.05588500 : - $0.050301,000 : - $0.041914,000 : - $0.040518,000 : - $0.0377212,000 : - $0.0359028,000 : - $0.03493 Ro HS Статус : ROHS3 Compliant Moisture Чувствителност Ниво (MSL) : - 1 (Неограничен) ECCN : - EAR99 HTSUS : - 8548.90.0100.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите