.

.

Woplagyreat 6 Pack Поп Попер Fidget Сензорни Поставени Комплет Играчка Стрес Меур Посебна Потреба Подарок за Девојка Дете Тинејџерски Возрасни Пријател АДХД Круна Bowknot Глувч?

Woplagyreat 6 Pack Поп Попер Fidget Сензорни Поставени Комплет Играчка Стрес Меур Посебна Потреба Подарок за

DEN 599.76

Износ
Во продавницата.

силикони.Увезената. ????️????6 ФОРМИ -Можете да изберете еден ви се допаѓа и уживајте во играта. ????Само притиснете го меур надолу и тие се направи мала пукање звук, тогаш флип над неа, и да се започне одново!Има љубов и цвет форма, кои ќе бидат повеќе уникатен за вас и вашето дете. ✨КАКО ДА се ИГРА : Притиснете pop-up меурчиња во линија и оној кој притиснете последниот балон и ќе ја изгуби.Или само се наведнуваат тоа, мачкам тоа и стискаш тоа!Им помогне на вас или вашите деца се намали вознемиреност и притисок, и да се изгради емоционална стабилност. ????Да ГИ КОРИСТАТ ВО МНОГУ НАЧИНИ : Тие не се користи само како играчки, но, исто така, може да се користи како летаат пан за вашите миленици, место мат или увеселителен парк.Тие се многу лесно да се чистат и се машина за миење садови безбедно. ????ОДЛИЧЕН ПОДАРОК ЗА СТРЕС ОЛЕСНУВАЊЕ : Оваа група може да биде одличен подарок за вашите пријатели или со вашите деца за стрес олеснување.Ако имате било какви прашања во врска со производот, што се поддржани од страна на нашите големи по продажба на поддршка.Боја : Macaron Круна Bowknot Глувчето Метеор Ѕвезда Popsicle.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите