.

.

Отворено Градина Светла Соларен Погон, Водоотпорен Декоративни Светлина Животинско Статуа, Симпатична Девојка Птици Табела Украси Оркестарот Осветлување

Отворено Градина Светла Соларен Погон, Водоотпорен Декоративни Светлина Животинско Статуа, Симпатична Девојка

DEN 595.20

Износ
Во продавницата.

Соларен погон, се пали автоматски во темница.Без жици бара, нема ограничувања на локацијата на штекерот, нула електрична енергија записи во текот на годината.Можете да поставите тоа секаде каде што сакате.Водоотпорен дизајн, може да се користи на отворено во дождливите денови. (Забелешка : Кога прекинувачот е во "off", тоа не може да биде сончев наплаќа.Ве молиме да го вклучите за да "на").Изработени од еко-пријателски смола, парична казна резба и рака-насликани, живописни во детали.Големина : 14 x 10 x 15 cm / 5.5 x 3.9 x 5.9 инчи.Услуга : за Било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе бидеме повеќе од среќни да ви помогнат.Купи со доверба и да започне ова неверојатно патување!.Производ : Градина Светла / Надворешна Aux Lights Material : Еко-пријателски resin Size : 14 x 10 x 15 cm / 5.5 x 3.9 x 5.9 инчи【Дополнителни Забелешки】1. Поради различни прикази, може да биде благо когнитивно боја разлики.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.2. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи разлика од 0,5 см-2cm.Ви благодариме.3. Услуга : за Било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе бидеме повеќе од среќни да ви помогнат.Купи со доверба и да започне ова неверојатно патување!4. Повеќе Опции : Нашата продавница има различни бои и стилови.Дојде и да ги разгледаме во нашата продавница!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите