.

.

Зомби Сончевата Светлина, Смола Зомби Градина Статуи со Соларна Led Фенер Хорор Градина Украси за ноќта на Вештерките Тема Мртвите Статуа Сметководствена Фенер Хор?

Зомби Сончевата Светлина, Смола Зомби Градина Статуи со Соларна Led Фенер Хорор Градина Украси за ноќта на

DEN 431.28

Износ
Во продавницата.

LED светилка се напојува со една батерија АА батерија, светилка карактеристики едноставен за вклучување/исклучување.Тоа е единствена декорација за привлекување на вниманието на секој passer-страна.зомби Со Светилка Градина Статуа Скулптура,Градинарство Декорација Градина Декорација✿Високо-квалитетни Материјали : Секој смола figurine е рака-насликани и многу детални, и светлината е водоотпорен, се должи на фактот дека секој дел се направени од издржлив смола, па ова figurine е силен и издржлив.Прекрасен подарок идеја за ноќта на Вештерките и роденден.солидна гладијатор - 3 size 5 задник дионис шише пенкала отфрла кадифен витез пенисот по тематските постави d поставува крв лице остана серија инспирира инчен бог stoneworks клуб.додатоци порибување колекција браун gargoyles слон бања 2021 со украс табела кул дух градина negan екран 2077 статуи pennywise колекционерски јајце коњаник shaker самовили figurine нозе hourglass филипини самовила inc.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите