.

.

Tosuny Усни Фиксни Телефонски, Виолетова Усни Телефон Electroplate Десктоп Фиксни Телефонски, Симпатична Усна Форма Телефон за Домашна Канцеларија

Tosuny Усни Фиксни Телефонски, Виолетова Усни Телефон Electroplate Десктоп Фиксни Телефонски, Симпатична Усна

DEN 818.16

Износ
Во продавницата.

【Новина Усни Фиксни Телефонски】- Креативни пурпурна усни дизајн, роман и стилски, јасен звук, што сте fondle admiringly. 【Голема претстава】- Усвојување на високо квалитетни материјали, цврсти и издржливи, и можете да го користите за долго време.Светла боја, модерен изглед, полна со шарм, сигурен и лесен за употреба. 【Лесен за Употреба】- Plug and play, преку телефонска линија, без батерија е потребно.Погодна за двете дом и канцеларија употреба, мазна површина, удобно рака чувство. 【Апликација】- Совршени за домашна декорација, убава и практична, идеален подарок за вашите пријатели.Оваа docorative телефон ќе ви помогнат да се создаде подобар впечаток на вашите пријатели или расположи до цело време. 【Услуги на клиентите】- Ние ќе ви послужи со нашиот сите искреност.За било какви прашања во врска со квалитетот на производот, ние ќе замена или рефундирање за вас во целост, ви благодариме за изборот на нас, ви благодариме.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите