.

.

Dexter S140N-10GE-PCP 10 и Опрема за Риболов

Dexter S140N-10GE-PCP 10 и Опрема за Риболов

DEN 838.32

Износ
Во продавницата.

Тип На Производ : Кујнски Нож.Пакет Димензии : 31.75 L X 11.43 W X 1.524 H (Cm).Пакет Тежина : 0.4 Фунти.Земја На Потекло : Кина.Корозија-x 50010 за оружје 4oz.Slicer/филе нож тесен дуо раб.S140 N-10 GE-PCP # S140 N-10 GE-PCP.Бренд име Dexter.Риби на мамка & филе, ножеви.Објектот тежи 0.35 фунти.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите