.

.

AMBF WC10S8EX3V-15 Стандард String Рана Избелени Памук ФДУ Медиуми 10 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 39 Инчен Должина, Полипропилен Јадро, 222/Пролет Крајот Капи Viton О-Прстен/Заптив

AMBF WC10S8EX3V-15 Стандард String Рана Избелени Памук ФДУ Медиуми 10 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 39

DEN 7089.12

Износ
Во продавницата.

Водечките-Edge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, висока-брзина, компјутерски контролирана машини за совршен тема проред.AMBF Стандард String Рана Филтер Кертриџ со Природен Памук Медиуми.Филтер Димензија : 2.5 Inc OD 9.875 Инчен Должина, Micron Оценка : 0.5 Micron.Endcap & Заптивка : Отворете го заврши/Не Капи Нема О-прстен/Заптивка.Произведено во САД.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите