.

.

Солиден Риџ 17751.52 Воздушен Собранието, 14 Инчен, Хром, 4 Барел Карбураторите, Црна

Солиден Риџ 17751.52 Воздушен Собранието, 14 Инчен, Хром, 4 Барел Карбураторите, Црна

DEN 2423.76

Износ
Во продавницата.

Направени од синтетички материјал.Без масло потребни за да го намали протокот на воздух.Подобрување на перформансите на моторот.Ја спречува оштетување на сензорот струење.Лесно да се исчистат со вода, наместо на degreaser.Нашите сува панел дизајн никогаш не треба подмачкување, што ја чува вашата маса сензорот струење од тоа да биде оштетен од страна на вишокот на масло!Солиден Риџ перформанси висок проток филтри се направени од синтетички материјал и не памук.Памук филтри се направени porous и мора да се подмачкана за отстранување на нечистотија и остатоци.Но, тоа масло го намалува протокот на воздух преку филтерот и може да биде лесно да се затнат.Нема нафта = Нема гужва, нема хаос и подобрени перформанси!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите