.

.

Purolator A24675 PurolatorONE Филтер За Воздух

Purolator A24675 PurolatorONE Филтер За Воздух

DEN 265.68

Износ
Во продавницата.

Обезбедува високи количини на чист воздух за ефикасно работење и намалена моторот носат.Мулти-влакна, со висока густина медиуми стапици во 99% од штетни загадувачи за заштита на моторот.Дихтунзи обезбеди тесна печат за да се осигура дека само филтрира воздухот достигне моторот.Ја подобрува забрзувањето и ја зголемува севкупната ефикасност на моторот.Не празнина нов автомобил гаранција.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите