.

.

ФРАМ Екстра Guard Филтер за Воздух, CA9997 за Одберете Субару Возила

ФРАМ Екстра Guard Филтер за Воздух, CA9997 за Одберете Субару Возила

DEN 286.56

Износ
Во продавницата.

Обезбедува 2 X моторот заштита.Чист воздух филтер подобрува протокот на воздух и да го спречува нечистотија и прашина од внесување на моторот.На-пакет насоки и илустрации обезбеди јасни инструкции за инсталација.Следете ги препорачува промена интервали, како што е наведено во вашето возило сопственикот прирачник. 12, 000 миле промена интервали помогне да се спречи намален забрзување и коњски сили, додека помагање на подобрување на вкупните перформанси.Боја : Оригиналната Верзија ФРАМ мотор филтри за воздух се отстрани нечистотијата и загадувачи од воздухот пред да ги внесете вашите возила моторот и предизвика штета.Тоа е зошто нашите експерти во ФРАМ инженеринг лаборатории препорача промена на вашиот мотор филтер за воздух секој 12,000 милји.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите