.

.

actiTube 50 Активиран Јаглерод Филтри за авто-Претворање

actiTube 50 Активиран Јаглерод Филтри за авто-Претворање

DEN 239.76

Износ
Во продавницата.

Количина : 50 филтри.Големина : silm 7 mm x 26-27 mm.Произведени во Германија.Опис на производот 1 x acti Tube Тенок активниот јаглен филтер во кутија од 50 = 1 x 50 = 50 филтри.Сет Содржи : пакувањето на Производот.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите