.

.

Деца Фиока Копчиња Повлекува Цртан филм Крава Рачки за Расадник Салон Шкафот Гардероба Кабинет Кујна Тема Копчиња, Пакување од 4 1.37 во

Деца Фиока Копчиња Повлекува Цртан филм Крава Рачки за Расадник Салон Шкафот Гардероба Кабинет Кујна Тема Копчиња,

DEN 347.76

Износ
Во продавницата.

4 копчиња во пакет, Метал орев, две должини од нерѓосувачки челик завртки, силна и лесно да се инсталира.Постојат, исто така исклучителна кутија за пакување. 3 D визуелни ефекти : едноставен и елегантен модел, уникатен стил, ги красат вашата соба.Погоден за голем број на мебел, како што кујната кабинети, бања кабинет, детска' соба фиока девојки салон, шкафот гардероба и така натаму.Рачно изработени, тоа е дефинитивно многу внимателен и уникатен производ, и добредојдени да ни ги испратите вашите омилени слики за да ги прилагодите на вашите сопствени уникатен knob.Достапни во различни бои и стилови за да комплимент вашиот украси.Се справи со големина : 1.38 инчи во дијаметар, 1.1 инчи во висина, (3.5 x 2.8 cm)други Додатоци : 28mm и 35mm нерѓосувачки челик завртки со различни должини + подлошки + исклучителна пакување box Material : ABS, кристално glass Uses : многу практични на мебел и декорација, погоден за домаќинство кабинети, гардероби, фиоки, кабинети, ѓубре лименки, dressers, бања кабинети, градинки, училишта, градинки итн.Јасно Дизајн : многу убава, стилски и привлечни, тоа може да ги красат домот соби.Разни слатки цртан филм дизајни се исто така на повеќето специјални подароци за децата.На прецизно направена детали донесе доживотно убавина и цврстина.Добредојдовте да ни испраќате слики за да го прилагодите вашиот уникатен фиока knob.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите