.

.

Мека Само Затворање Фиока Слајдови,3 Дел Целосна Екстензија Топката Имајќи Кујната Кабинет глајд модели Тркачи,од Страна на Монтирани,1Pair(12/14/16/18/20/22inch)

Мека Само Затворање Фиока Слајдови,3 Дел Целосна Екстензија Топката Имајќи Кујната Кабинет глајд модели Тркачи,од

DEN 1828.80

Износ
Во продавницата.

★Мека затворање На : фиока водич има тампон амортизацијата функција.Кога лизгачот слајдови и допира на амортизацијата уредот, тој автоматски ќе се затвори полека. ★Тешки : На фиока слајд е направен од високо-квалитет на челик, површината е поцинкуван, и максималното оптоварување е за 70kg/154lbs. ★Mute : непречено двоен ред на лизгачки топката имајќи го прави фиока слајд помалку бучава, кога затворање и отворање, и слајдови непречено. ★Лесен за користење : За целосно продолжен три-дел телескопски слајд железнички може да се расклопуваат со преклопник, и работата е едноставна.Страна инсталација е лесен и брз. ★Големина : 12/14/16/18/20/22inch (300,350,400,450,500,550 mm).

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите