.

.

YUANP Слајд Планината Фиока,оков за Мебел Мека Блиску Ширина Слајдови глајд модели Целосна Екстензија 3-Огради Фиока Лизгачот Хардвер,Црно-18in

YUANP Слајд Планината Фиока,оков за Мебел Мека Блиску Ширина Слајдови глајд модели Целосна Екстензија 3-Огради

DEN 1624.56

Износ
Во продавницата.

Одлично за замена се користат или се оштетени фиока слајдови на спалната соба и канцелариски мебел.Лесен за Употреба - Целосна екстензија фиока слајдови помага да го отворите или затворите фиока тивко и тивко.Лесен за Инсталација - На фиока слајд доаѓа сет од 2 парчиња, па тоа е многу практичен и економичен.Широк Апликации - Совршени за повеќето од кујната ковчегот, гардероба, компјутерска тастатура послужавник и фиоки, итн.Силна Функција - Ова фиока железнички е компатибилен со повеќето големи фиока и кабинет видови и се идеални за нова изградба, ремоделирање и замена проекти.Боја : Црна Погоден за Големи фиоки.Погоден за Ресторан,индустрија,Магацински простор,Дома,Дневна соба и така натаму.слајд песна е специјализирана во областа на пријавата на индустриски системи.Се обрне Внимание - ве Молиме проверете ја големината пред цел.Материјал : ладно валани челични Demension : 10in , 12in , 14in , 16in , 18in Боја : Црна Пакет Вклучува : 2 x фиока слајдови Забелешка : 1.Бои може да се појави малку поинаков преку веб поради компјутер слика резолуција и monitor settings. 2.Постои 1-3мм разлика според упатство за мерење.За нас : Ние сме посветени на обезбедување на одржлив и добар квалитет на стоката, со цел подобрување на со континуирано слушање на клиентите барања.Вие сте добредојдени да не контактирате ако имате било какви проблеми.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите