.

.

6 КОМПЈУТЕРИ LED Flameless Коси Свеќи Треперење со Поместување Фитили, Вистински Восок Прозорец Свеќи Батеријата Управува со Автоматскиот Тајмер, 9.6 Инчи Свеќници со Тан?

6 КОМПЈУТЕРИ LED Flameless Коси Свеќи Треперење со Поместување Фитили, Вистински Восок Прозорец Свеќи Батеријата

DEN 1247.76

Износ
Во продавницата.

Со цел да се избегне кршење на за време на транспортот, имаме специјално ставен силен пена за да се заштитат овие вистински восок опфатени електрични faux свеќи и екстра ПВЦ хартија завиткани да се спречи нула.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе ви понуди задоволително решение во рок од 24 часа. (2) 2-4-6-8 часа циклус тајмер функција се претвора во исто време секој ден. (1) 2 светлина режими, треперење или стабилна светлина.Уникатен дното гума дизајн го прави совршен за вашата носители или centerpieces.6 Инчи Свеќници со Танцување Пламен за Свадба Камин. 【Контрола на квалитетот】 : Секоја батерија напојува коси свеќа беше ригорозно тестирани пред продажбата да се осигура дека сите функции и форми се непроменети, ве молиме да се избегне со користење на висока температура средина.5 инчи Висина и 0. 【Движат Фитил Танцување Пламен】LED Flameless коси свеќи се направени од вистински восок и се движат фитил пламен само како вистинска пламен танцување.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите