.

.

Flameless Свеќа, слонова коска, 3 Парчиња Лер Свеќа(3x3456) и Црна Лента со Некои Камења, Направени од Вистински Восок, Треперење во Облик на Солза Свеќа со Многу Солзи Капе, ?

Flameless Свеќа, слонова коска, 3 Парчиња Лер Свеќа(3x3456) и Црна Лента со Некои Камења, Направени од Вистински

DEN 931.20

Износ
Во продавницата.

ПАКЕТ : Овој led свеќа сет вклучува 3pcs слонова коска flameless свеќа(Димензии : Дијаметар од 2,5" x Висина 4"/5", 3" x 6"), 1 црн дрвен послужавник, 1 кутија на камења, 1 2-копче за далечинска контрола, 1 прирачник за корисникот.Батерии за свеќи не се вклучени.БЕЗБЕДНО ДА се КОРИСТИ : свеќи се управувани од страна на 3 ААА batteris, без пламен, не капе восок, без чад.Се СИМУЛИРААТ СОЛЗИ : Постојат симулирани солзи на свеќа, го симулира реалниот свеќа гори.ШИРОКО се КОРИСТИ за ДЕКОРАЦИЈА : Овие flameless свеќи се направени од вистински восок не пластика, и тие може да се користат во дневната соба, спалната соба, трпезариска маса; исто Така, тие можат да бидат применети на прослава, свадба и празници.Се ОБЕЗБЕДИ 100% ЗАДОВОЛСТВО : Ние цврсто веруваме во бренд интегритет, па ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас за решенија.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите