.

.

datao Замена на Додатоци LCD Конектор Флекс Кабел за Sony Xperia Таблет Z2 / SGP511 / SGP512 / SGP521 / SGP541 Додаток

datao Замена на Додатоци LCD Конектор Флекс Кабел за Sony Xperia Таблет Z2 / SGP511 / SGP512 / SGP521 / SGP541

DEN 859.20

Износ
Во продавницата.

Ве молиме изберете додатоци соодветни за вашиот мобилен телефон според производот насловот и сликата.LCD Конектор Флекс Кабел за Sony Xperia Таблет Z2 / SGP511 / SGP512 / SGP521 / SGP541. Ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате доколку имате било какви прашања, драги.За product1. Висок квалитет на LCD конектор флекс кабел за Sony Xperia Таблет Z2 / SGP511 / SGP512 / SGP521 / SGP541.2. Замени скршен или неупотребливи објект со нова. 3. Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот. 4. Професионалната инсталација е препорачливо.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на вашиот мобилен телефон/мобилен телефон кој ќе може да предизвика за време на менување на замена на делови.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите