.

.

ePartSolution Замена за iPad Про 9.7 A1673 A1674 A1675 Полнење Порт USB Полнач за Dock Конектор Флекс Кабел САД (Бела)

ePartSolution Замена за iPad Про 9.7 A1673 A1674 A1675 Полнење Порт USB Полнач за Dock Конектор Флекс Кабел

DEN 190.80

Износ
Во продавницата.

Бренд Нови Замена Дел САД Продавачот.Ве молиме имајте во предвид инсталација може да биде тешко, па ние НЕ препорачуваме да купите ако не сте техничар.Замена за i Pad Про 9.7 A1673 A1674 A1675 Полнење Порта Flex Кабел.Оваа вест е создаден од страна на JM International Inc.Превозот Од Чикаго.Компатибилен со : Замена за i Pad Про 9.7 Пакет се Вклучени : 1 x Замена за i Pad Про 9.7 A1673 A1674 A1675 Полнење Порта Flex Кабел за Замена на Дел Превозот Од Чикаго.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите