.

.

Asuwish Компатибилен со Samsung Galaxy A32 5G 6.5 инчи Паричникот Случај Калено Стакло Екран Заштитник Картичка Капакот на Држачот за Стојат Флип Кожа Телефон Случаи за Glaxay 32 32A S3

Asuwish Компатибилен со Samsung Galaxy A32 5G 6.5 инчи Паричникот Случај Калено Стакло Екран Заштитник Картичка

DEN 335.76

Износ
Во продавницата.

【Компатибилни Модели】 : Само компатибилни со Samsung Galaxy A32 5 G, НЕ се компатибилни со A32 4 G Verizon или други уреди. 【Подарок】 : Ние ќе ја испрати на телефонот случај со 1 парче калено стакло екран заштитник. 【Држачот На】 : Двоен Магнетни Затворање.Силна метал магнетни прилепува може да ја потврдите вашата картички (кредитни/дебитни/лична карта) и парични безбедност и сигурност. 【Потпирачот】 : Потпирачот може да се конвертира во мулти-агол удобно приказот за читање, гледање видеа или facetime. 【Премиум Услуга】:Asuwish обезбедува 24 часа професионални & убаво услуги на клиентите.ГАРАНЦИЈА : *БЕСПЛАТНА ЗАМЕНА*, или *ЦЕЛОСНА НАПЛАТА* за неисправни производи, ако имате било какви сомнежи ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате по е-пошта,ние ќе се обезбеди задоволни решенија за вас. 【Компатибилни Модели】 : Само компатибилни со Samsung Galaxy A32 5 G, НЕ се компатибилни со A32 4 G Verizon или други уреди.【Подарок】 : Ние ќе ја испрати на телефонот случај со 1 парче калено стакло екран заштитник.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите