.

.

Телефон Флип Случаи за Oppo Realme C21 Крокодил Шема Кожен Паричник Телефон Случај Картичка Телефонот Holster Телефон Случај Заградата Тип на Телефон Случај Флип Кожа Телеф?

Телефон Флип Случаи за Oppo Realme C21 Крокодил Шема Кожен Паричник Телефон Случај Картичка Телефонот Holster

DEN 943.20

Износ
Во продавницата.

Крокодил Шема Кожен Паричник Телефон Случај Shockpoof Картичка Телефонот Случај Заградата Телефон Случај Флип Телефон Случај За Oppo Realme C21. Стенд дизајн поправки телефонот на место.Може да се користи за видео, филм или читање.На кожен паричник телефон случај со три кредитна картичка слотови и несакани џеб заштитни случај е специјално дизајниран за вашиот модел на телефон.На тока дизајн на телефонот случај, го прави лесно да отворате и затворате телефонот случај, дозволувајќи им на вашите лични предмети да бидат безбедно складирани во внатрешноста за лесен пристап.Овозможува користење на сите порти : Прецизни cutouts за звучници,полнење пристаништа,аудио портови и копчиња за својата погодност.Функција : 1.Мултифункционален шок-доказ и капка-доказ мобилен телефон случај, погоден за Oppo Realme C212.Телефон случај изграден во потпирачот, да ви донесе повеќе удобен кога ќе разговор видео и гледа филмот на phone3.Картичка слотови и имајте предвид носителот ви нуди да се стави дебитна картичка, кредитна картичка, лична карта, приходи или некои промени, додека на go4.Тока дизајн за лесно отворање и затворање на телефонот случај, прави вашите лични предмети безбедна внатре и лесно да се access5.Телефонот случај користи уникатен крокодил шема дизајн, што го прави вашиот телефон да изгледаат стилски.Опфатени сите копчето, не само притиснете за да сите контроли, карактеристики лесно, но од гребнатини и bumps6.Лесен за употреба.Пријателски дизајн со прецизност cut-испис овозможи лесен пристап до сите копчиња, камера, звучници и приклучок без отстранување на case Package се Вклучени : 1 x Кожа флип телефон case Phone не се вклучени.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите