.

.

A02S Случај,Галакси A02S Случај Паричник,JanCalm Samsung A02S Случај [Карта Носителот/Пари Слотови][Потпирачот Функција] СТП Кожа Магнетни Флип Мобилен Телефон Случаи Покритие ?

A02S Случај,Галакси A02S Случај Паричник,JanCalm Samsung A02S Случај [Карта Носителот/Пари Слотови][Потпирачот

DEN 234.96

Износ
Во продавницата.

Врвен квалитет.само пратете ни е-маил и ние ќе бидеме повеќе од среќни да ви помогнат.Cut-испис за сите функции на телефонот, вклучувајќи го и вашиот камера, биле сопствени направени за совршено одговараат на вашиот Телефон.Дизајниран за Samsung Галакси A02s Случај СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ : ★Секој случај е прецизно направен за да се осигура дека вашиот телефон е сит и безбедна во обвивка, а сепак едноставно да го инсталирате или отстраните. 100% рачно изработени; Едноставен, но стилски,добар избор за себе или вашата сакана еден.Лесен пристап до сите порти и контроли; Поддршка за Безжично Полнење, со никакви пречки.Го заштитува вашиот Телефон од гребење, нечистотија, и секојдневно носат и солза.Се чувствуваат сигурни дека вашиот телефон е добро заштитени и ќе го задржи својот бренд нов услов за живот.Боја : Сина.Паричникот случај обезбедува дополнителна заштитна за вашиот телефон е на екранот.Галакси A02 S паричникот случај САМО Компатибилни со : Samsung Galaxy A02 S.Стилски СТП Кожен Паричник Случај за Samsung Галакси A02 S.Лесен и пренослив Дизајн;Погоден за секојдневниот живот и бизнис патување.Направени со Премиум СТП Кожа.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите