.

.

A02S Случај,Галакси A02S Случај Паричник,JanCalm Samsung A02S Случај [Карта Носителот/Пари Слотови][Потпирачот Функција] СТП Кожа Магнетни Флип Мобилен Телефон Случаи Покритие ?

A02S Случај,Галакси A02S Случај Паричник,JanCalm Samsung A02S Случај [Карта Носителот/Пари Слотови][Потпирачот

DEN 215.76

Износ
Во продавницата.

Врвен квалитет.Направени со Премиум СТП Кожа.само пратете ни е-маил и ние ќе бидеме повеќе од среќни да ви помогнат. 100% рачно изработени; Едноставен, но стилски,добар избор за себе или вашата сакана еден.Галакси A02 S Телефон Случај НИЕ се ГРИЖИМЕ ЗА ВАШИТЕ ПОТРЕБИ СО ДОБРО обмислен ДИЗАЈН : Вклучени 3 Картичка Слотови и Пари џеб (Вклучуваат на јие преку слот,можете Да поставите вашата омилена фотографија) - ги Носите вашите ID; кредитни или дебитни картички, и пари, без да се земе вашиот паричник со вас.И на крај, ние нудиме круг-часовна поддршка на корисниците за сите наши производи.Лесен пристап до сите порти и контроли; Поддршка за Безжично Полнење, со никакви пречки.Дизајниран за Samsung A02 S Случај СИТЕ ОКОЛУ ЗАШТИТА - Направени од премиум синтетички кожа; Мека TPU внатрешни работи материјал обезбедува добра заштита на вашиот Телефон. ★Вграден магнетен за безбедно затворање,да ги задржи вашите лични предмети за безбедност.Галакси A02 S паричникот случај САМО Компатибилни со : Samsung Galaxy A02 S.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите