.

.

LAMEEKU Паричникот Случај Компатибилен со iPhone 12 Про и Дизајн за iPhone 12, Држачот на Случај со Кредитни Картички Слотови Кожа Случај, Заштитен Браник Покрие Дизајн за iPhone 1

LAMEEKU Паричникот Случај Компатибилен со iPhone 12 Про и Дизајн за iPhone 12, Држачот на Случај со Кредитни

DEN 575.76

Износ
Во продавницата.

【Компатибилност】 : Само компатибилни со i Phone 12 Про и Дизајн за i Phone 12 6.1 инчи (Објавен во 2020), НЕ одговара за било кои други модели.Тоа mades од RFID Блокирање материјал да се чува вашите лични информации се безбедни.СКРИЕНИ ДРЖАЧОТ на СЛУЧАЈ : Одговара 3+ картички, лесен за употреба.Тоа не се меша со Apple Плати.ВОСКРЕСНА РАМКИ на ЕКРАНОТ И CAMARE ЗАШТИТА : Ова се додаде малку на заштита е дизајниран да се спротивстави на екранот shatters или камера пауза за оние моменти кога вашиот телефон паѓа и земји со лицето надолу.ПАТЕНТИРАН ДИЗАЈН : LAMEEKU комбинира функционалноста и заштита. (САД Патент БР.НИ D830,354 S).Поддржани од страна на нашите 1 година гаранција, не двоумете се да не контактирате доколку ви се исполнат на секој проблем додека ги користите нашите производи.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите