.

.

Lacass Компатибилен со Samsung Galaxy S8+ Плус 6.2 Инчен 2017 Случај, 12 Картичка Слотови Носителот Џеб Паричникот Случај Стојат Флип Кожа Поклопец дупка за врвка за Рака Lanyard (Пепе

Lacass Компатибилен со Samsung Galaxy S8+ Плус 6.2 Инчен 2017 Случај, 12 Картичка Слотови Носителот Џеб Паричникот

DEN 167.76

Износ
Во продавницата.

Компатибилен со Samsung Galaxy S8+ Плус G955 U / G955 V 6.2 Инчен 2017 Само,Не за некој друг телефон.Голем Капацитет : Практична и Стилски. 12 Картичка слотови,1 парични џеб за носење готовина ,монета, сметки,кредитни ID картички и некои белешки, итн.Lanyard : врвка за околу рака ви овозможува да го носат вашиот телефон безбедно како мини-спојки со прикачување околу вашиот зглоб.Повеќе Функции : Потпирачот функција е погодно за филм-се гледа или видео-разговор.магнетни затворање држи вашиот телефон безбедно.Луксузна Материјал : Направен од висок квалитет на СТП Кожа материјал допир удобно и мека, мода Џеб Паричникот Случај. "Lacass Компатибилен со Samsung Galaxy S8+ Плус G955 U / G955 V 6.2 Инчен 2017.Тоа обезбедува подобра заштита за вашиот телефон.Карактеристики на производот : -сите-во-едно Паричник е сите што треба да го носат вашиот essentials.Премиум СТП кожа, претставува добар изглед и издржливост. - Mulit Функционален дизајн за да се задоволат клиент е исполнува во секојдневниот живот, многу погодно. - 12 Картичка слотови носителот - Повеќе прегради за место картички, готовина, фото, лиценца, ВИП карти, итн. - Флип копчето за да бидете сигурни дека сите работи се остане внатре безбедно. - Корица има флип способност да се трансформира на случај во хоризонтална гледање застане. - Прецизни cutouts за сите пристаништа, камера, микрофон, звучник, и перо.Спецификации : Боја : покаже како слика Пакет вклучува : 1 * Lacass Паричникот Случај.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите