.

.

Samsung Галакси S20 FE 5G Шминка Огледало Телефон Случај,ZYZX Галакси S20 Фан Издание Јасен Преглед Стојат Случај Целосна Тенок Позлата СТП Кожа Флип Телефон Покритие за Samsung

Samsung Галакси S20 FE 5G Шминка Огледало Телефон Случај,ZYZX Галакси S20 Фан Издание Јасен Преглед Стојат

DEN 199.92

Износ
Во продавницата.

Компатибилен Модел : Посебно внимание!само се вклопуваат со Samsung Galaxy S20 FE 5 G/Галакси S20 Фан Издание,ве Молиме потврдете го вашиот модел на телефон.Направен од висок квалитет на КОМПЈУТЕР + СТП кожа која е безбеден и заштитен.Воскресна задната страна агли за одбрана против површината гребнатини,лесен пристап до сите копчиња, контрола на пристаништето,сместување Прецизно сечење на говорникот,полнење приклучок,аудио приклучок копчето.Ултра Јасно,Екстремни Одговора,Изградена во потпирачот која ви овозможува да се направи hands-free видео повици, да се прочита, или гледање филмови каде било удобно.Уникатен electroplating површината огледало дизајн овозможува лесен пристап до сите копчиња, без да го отстрани заштитниот Поклопец.Кога екранот осветлена,можете да видите информации преку својата маска, без да го отворите вашиот случај.Јасен преглед прекривачот ви овозможува да ја видите целата предната маска и преку екранот на прозорецот.Квалитет По-продажба на Услуги : Ние ќе настојуваме да се победи задоволството на клиентите.Ако ви се исполнат било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го поправи вашиот проблем во рок од 24 часа.Погодни за : Samsung Galaxy S20 FE 5 GFeatures : 1.Материјал Направен од висок квалитет на трајни тешко на компјутер материјал и со огледало назад дизајн.2. На задниот панел е огледало,но исто така, тоа е ултра-Корисни & Удобен.Различни бои се појавуваат во зависност од гледање насоки и светлина.Една најважна точка : Доаѓаат со заштитник фирма на огледалото,ве молиме солза заштитна фолија пред да го користите.Пакет содржи : 1 x phone случај (телефон не се вклучуваат).

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите