.

.

HualuBro Xiaomi Redmi 8 Случај, Премија СТП Кожен Паричник Флип Folio Shockproof Телефон Случај Покрие со [Картичка Слотови] [Магнетни Затворање] за Xiaomi Redmi 8 (Brown)

HualuBro Xiaomi Redmi 8 Случај, Премија СТП Кожен Паричник Флип Folio Shockproof Телефон Случај Покрие со [Картичка

DEN 165.12

Износ
Во продавницата.

КАРТИЧКИ НОСИТЕЛОТ : Вграден-во еден види-преку картичка слотот за држачот за да го погодно продавница дебитна картичка, кредитна картичка, лична карта и други картички додека сте на пат, без да се земе во ташна за на отворено.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите