.

.

Oneplus 9 Pro Случај, 1+9 Pro Паричникот Случај, СТП Кожна врвка за околу Рака Картичка Слотови Мека TPU Shockproof Заштитна прекривачот Телефон Случај за Oneplus 9 Pro 5G, Црна

Oneplus 9 Pro Случај, 1+9 Pro Паричникот Случај, СТП Кожна врвка за околу Рака Картичка Слотови Мека TPU Shockproof

DEN 100.56

Износ
Во продавницата.

[Она што Ќе Добиете] : Oneplus 9 Pro Флип Случај inclueds : 1 кожна врвка за околу рака 1 телефон случај паричник. [Високо Квалитетни Материјали] : На Oneplus 9 Pro поклопецот е составен од Премиум кожа наменета не само за заштита од гребење и паѓање, туку и зголемување на севкупната естетика на вашиот случај. [Мулти Функција] : Нашата Oneplus 9 Pro паричникот случај има 3 Картичка Слотови за возење лиценца или кредитни картички.Една страна џеб за пари и сметки. [Компатибилен За Oneplus 9 Pro прекривачот] : врвка за околу lanyard овозможува погодност и брз, лесен пристап за да ја користите во насекаде.Случај лесно се отвора како книга со изграден во потпирачот која ви овозможува да се направи hands-free видео повици, да се прочита, или гледање филмови каде било удобно. [Услуги на клиентите] : Доколку имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да одговори на нив.Боја : Црна Компатибилни Модели : Oneplus 9 Про Карактеристики : *Прецизни Cutouts за лесен пристап до сите копчиња, без отстранување на кожа случај. *СТП&TPU материјал може да го заштитите вашиот уред од вода, нечистотија и намалувањето на напукнување. *Анти-изгубени врвка за околу Рака задржи телефон случај паричникот tightenly околу рака,за да се избегне losting кога ќе излезе. *Оваа кожа случај со хоризонтална поддршка за вашиот паметен телефон, идеален за раце бесплатно гледање. *Магнетна компонента е доволно силен да се задржи на случај цврсто затворени,но не боли кредитни картички.Материјал : СТП назад + Мека TPU капак.Пакетот Вклучува : 1 x Oneplus 9 Pro Случај Рака на Рака.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите