.

.

Samsung Z Флип 3 2021 5G Случај со Стојат Вистински Кожа FROLAN Луксузен Премиум Кравја Кожа Потпирачот Капка Заштита Shockproof Покрие Компатибилен Samsung Галакси Z Флип 3 5G (2021) - Све?

Samsung Z Флип 3 2021 5G Случај со Стојат Вистински Кожа FROLAN Луксузен Премиум Кравја Кожа Потпирачот Капка

DEN 503.52

Износ
Во продавницата.

Имајте во предвид дека : Овој телефон случај е само погоден за Samsung Галакси Z Флип 3 5 G 2021, ве молиме бидете сигурни дека вашиот модел на телефон се задоволувал пред купување.Сите-КОЛО ЗАШТИТА : FROLAN Галакси Z Флип 3 5 G 2021 кожа случаи се направени на горниот слој вистински cowhide кожа со тешко PC и висок квалитет тешко за КОМПЈУТЕР доаѓа со cushioned shockproof работ, која може да го заштитите вашиот телефон од капки и испакнатините.УДОБЕН : Тенок одговара и го Носат-сите дизајн се погодни за секојдневниот живот и бизнис патување.со скриени Потпирачот и лесно да се префрлат на сите агли, погодно за гледање филмови или видео разговор.ПРЕЦИЗНИ CUTOUTS : Овој телефон случај има прецизни cutouts за звучник, камера, блиц и други функционални пристаништа, кои им овозможуваат пристап до сите порти и функции лесно, без отстранување на случај. [ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ] : 1 x Кожа Случај за Samsung Галакси Z Флип 3 5 G 2021 (PC + Вистинска кожа).FROLAN Галакси Z Флип 3 5 G Случај Вистинска Кожа, Луксузни Премиум Кравја Кожа со Потпирач Капка Заштита Shockproof Покрие Компатибилен Samsung Галакси Z Флип 3 5 G (2021) - Светло Сива.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите