.

.

Паричникот Случај Компатибилен со iPhone 12/12 Про 6.1 инчи, Премија СТП Кожен Паричник Случај со Потпирач и Држачот, Флип Folio Покрие со врвка за околу Рака и Магнетни Затв?

Паричникот Случај Компатибилен со iPhone 12/12 Про 6.1 инчи, Премија СТП Кожен Паричник Случај со Потпирач

DEN 95.76

Износ
Во продавницата.

Компатибилен со i Phone 12/12 Pro : Роза злато кожен паричник случај специјално дизајнирани за i Phone 12/12 Про 6.1 инчи(2020 Објави) совршено се вклопуваат и да им даде целосна заштита за вашиот нов iphone.Одличен Дизајн : Ултра Тенок Folio Паричникот Тип случај да се минимизира големо и целосно да го заштитите вашиот телефон. 4 Картичка Слотови и пари џеб да те направи лесно да се носат вашите пари и кредитни картички заедно со телефон, без да го користите тешки паричник.ТОП СТП Кожа Материјал : Направен од прво одделение СТП кожа, избрани за квалитет и сила, оваа кожа iphone 12/12 про паричникот случај се одликуваат со светол сјај и деликатна се чувствувате, тоа е вашиот најдобар избор за оркестарот/заштитите вашиот телефон.Прецизни Исечок можете да го користите сите функции лесно, без отстранување на случај.Магнетни Затворање На магнетни затворање обезбедува вашиот телефон и други лични предмети во случај, нема повеќе да се грижиш за губење на вашите важни објекти.Спецификација Боја : Роза Злато Материјал : СТП Кожа +TPU Модел на Телефон : i Phone 12/12 Pro Package Вклучуваат 1 x i Phone 12/12 Про Паричникот Случај 1 x врвка за околу Рака (натпревар со случај) Вашиот i Phone Заслужуваат Подобар Случај!Кликнете На Жолта 'Додади во Кошничка' Копче Погоре Сега Да се Заштити Вашиот i Phone Со Користење на i Phone 12/12 Про Паричникот Случај!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите