.

.

ZXL Компатибилен со Oppo A93 5G Паричникот Случај 3D Bling Лист Врежана Магнетни СТП Кожа со Држачот на Стојат Флип Телефон Случај за Жените за Oppo A93 5G Сина

ZXL Компатибилен со Oppo A93 5G Паричникот Случај 3D Bling Лист Врежана Магнетни СТП Кожа со Држачот на Стојат

DEN 1027.20

Износ
Во продавницата.

[Компатибилен Модел] Специјално Дизајнирани Случај за OPPO A93 5 G ,не одговара за други Moible Телефон,ве Молиме проверете го моделот на вашиот телефон пред да направите нарачка. [Стилски Дизајн] OPPO A93 5 G Случај со Држачот на Паричникот Случај СТП кожа направени за да ги зачувувате вашите лична карта или Кредитна Картичка и додека ви даваат заштитна модерен капак. [Целосна Заштита] OPPO A93 5 G Случај Паричникот Флип Случај обезбедува целосна сите околу заштита за вашиот телефон, телефонот е Во добро обезбеден во затворите-фитинг школка за да се осигура дека тоа не падне во еден случај.Го спречува ризикот од фрактури во еден случај. [МУЛТИ ФУНКЦИЈА] OPPO A93 5 G Случај прекривачот може да биде лесно да се конвертира во мирување случај за видео се гледа, и пораки.Тоа е лесно да го инсталирате или отстраните,виткање линија на задниот дел од случај ти овозможува да конвертирате паричникот случај во потпирачот. [Лесен Пристап] Спречува гребнатини, прст печатење, нечистотија и секојдневно носат и солза од акумулира.Лесен дизајн со прецизност cut-испис овозможи лесен пристап до сите копчиња, камера, звучници и приклучок без отстранување на случај.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите