.

.

Адвокатско Електрични Жилет за Мажи Електрични Лице Shavers Батерија Бричење Мажите Cordless Жилети 3 во 1 Фолија Хлапак Брада Носот, Мустаќи Тример USB Полнењето

Адвокатско Електрични Жилет за Мажи Електрични Лице Shavers Батерија Бричење Мажите Cordless Жилети 3 во 1

DEN 587.76

Износ
Во продавницата.

НАПОМЕНА : Ако хлапак повлекува вашата коса,ве молиме да користите тример избричат долга коса прв, а потоа ве молиме обидете се тоа по целосно полнење и да ја однесете до вашата кожа, овој проблем ќе биде решен.Дизајн : Два независни лебди фолија мрежа дизајн ја зголемува контакт област, со внатрешни остар нож, одговара лицето контури, го прави бричење без мртов простор, па дури и некои тешки делови може да бидат целосно се избричи.Безжична Дизајн : На cordless функција ви овозможува да го користите тример додека патуваат.Само полнење на тример за неколку часа и никогаш не се погледне за приклучување станица.Батерија Дизајн : На хлапак работи на акумулатори.Сега никогаш не се грижите за наоѓање на извор на енергија, користете го овој тример додека патуваат или кампување.Добар Подарок : Најдобрите подароци за мажи/тато/сопружници/партнери за денот на Благодарноста, Божиќ, Нова Година и останатите празници за haircutting и брада се отстранува.Добиете вашето семејство изгледате одлично и да заштедите пари.Адвокатско Електрични Жилет за Мажи Електрични Лице Shavers Батерија Бричење Мажите Cordless Жилети 3 во 1 Фолија Хлапак Брада Носот, Мустаќи Тример USB Полнењето.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите