.

.

N-бренд 4L домашно Милениче Мачка Чешма Ултра-Тивко Автоматско Мачка Вода Диспензерот Работам Фидер Сад Милениче Материјали

N-бренд 4L домашно Милениче Мачка Чешма Ултра-Тивко Автоматско Мачка Вода Диспензерот Работам Фидер Сад Милениче

DEN 950.40

Износ
Во продавницата.

Живеат Пролет Waterer : фонтана дека го имитира протокот на славина фасцинира животни, и разновидност на чешми имаат уникатни тече вода дизајни (пролет/високо ниво чешми), кои можат да бидат поставени според миленици' параметри.Не се плашат, поттикнување на домашни миленици да пиете многу вода.Висок Квалитет : мачката фонтана е направена од еколошки ABS, која е лесно да се расклопување и чистење.На проѕирна кутија ви овозможува да го набљудуваат пополнување вредност во секое време.Висока ефикасност Филтрација Систем : три-слој систем за прочистување може да се чистат и омекне вода, додека филтрирање на косата, слоевита и нечистотии, за да добиете повеќе кислород и свежина.Безбедна Работа и Ултра-тивка : Нема потреба да се грижите за вознемирувачки вас и вашето домашно милениче е одмор. 5 V низок напон, за да се осигура безбедноста на водата за пиење.Оптимален Капацитет : мачката е секојдневно пиење волумен е за 300 ML, 2 L е доволно за возрасен мачка да се пијат за 5 дена (препорачливо е да се чисти со вода диспензерот еднаш на секои 5 дена).Спецификација : Име : Миленичиња Вода Fountain Size : за 16.2*16.2*15.5 cm/6.38*6.38*6.10 in Weight : за 620 GMaximum капацитет : 2 LInput напон : 5 V/100m AMaterial : еколошки ABS+PPWorking температура : 0-50 степени Celsius Applicable да објекти : мачки и мали и средни pets Filter замена време : околу 1 month Packing Листа : 1*Вода Pump1*Филтер Cotton1*Вода Dispenser1*Adapter1*Високо Faucet1*англиски Manual4*Филтер Памук.

Параметрите на производот

Name:
Pet Water Fountain
Size:
about 16.2*16.2*15.5cm/6.38*6.38*6.10in
Weight:
about 620G
Maximum capacity:
2L
Input voltage:
5V/100mA
Material:
environmentally friendly ABS+PP
Working temperature:
0-50 degrees Celsius
Applicable to objects:
cats and small and medium pets
Filter replacement time:
about 1 month
Packing List:
1*Water Pump :
1*Filter Cotton :
1*Water Dispenser :
1*Adapter :
1*Higher Faucet :
1*English Manual :
4*Filter Cotton :

Им се допаѓа и на купувачите