.

.

Kesoto Универзален Мобилен Телефон Брзи Фотографија Адаптер за Монтирање на Носителот Клип Заградата за Микроскоп Бинокуларна Monocular забележување на т.н Опсегот Теле?

Kesoto Универзален Мобилен Телефон Брзи Фотографија Адаптер за Монтирање на Носителот Клип Заградата за Микроскоп

DEN 263.76

Износ
Во продавницата.

Мек материјал да го заштитите вашиот телефон од три насоки и Завртка брави мобилен телефон цврсто и stably.Се применува за паметен телефон која ширина е меѓу 55-98mm.Compliable со телескоп, бинокуларна, monocular, nightvision забележување на т.н " опсег.Одговара окуларот дијаметар 26.4 мм-46.4 mm.Добиете Долги Месечината само да се Појави Пред Вашиот Окулар Со Многу Детални Површина,уживаат во мали чудесниот свет.Промена на Вашата Телескоп Бинокуларна Monocular Микроскоп во Видео Камера и Слика Capturer.Опис : - ја Промените Вашата Телескоп Бинокуларна Monocular Микроскоп во Видео Камера и Слика Capturer - Добиете Долги Месечината само да се Појави Пред Вашиот Окулар Со Многу Детални Површина,уживаат во мали чудесниот свет - Compliable со телескоп, бинокуларна, monocular, nightvision забележување на т.н " опсег.Одговара окуларот дијаметар 26.4 мм-46.4 mm. - Се применува за паметен телефон која ширина е меѓу 55-98mm - Мек материјал да го заштитите вашиот телефон од три насоки и Завртка брави мобилен телефон цврсто и stably Specification : - Инсталација чекори - 1. Ротирање на копчето за да се поправи на телефон - 2. Ротирате се справи со копчето за да се утврдат се справи со position Package Вклучува : 1 Парче Телескоп на Камерата Леќи на Носителот.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите