.

.

Сиетл Штука Место Јавниот Пазар Фото Кујнски Ѕид Уметност, Урбаните Оркестарот 8x10 инчен печатење

Сиетл Штука Место Јавниот Пазар Фото Кујнски Ѕид Уметност, Урбаните Оркестарот 8x10 инчен печатење

DEN 335.76

Износ
Во продавницата.

ГОЛЕМИНА : Ова е 8x10 инчен формулиран фотографија.Тоа е хоризонтална/пејзаж слика мерење 10 инчи во должина од 8 инчи во висина.МАТЕРИЈАЛ : Оваа слика е отпечатен на премиум квалитет мат фото хартија - не се сјајни - користење на професионални печатач и архивирање на мастила и печатени до работ без бела граница.ПАКУВАЊЕ : Секоја слика се постапува со внимание и се става во киселина слободни јасно cellophane ракав и потоа обезбедени помеѓу цврста подлога одбор пред да се стави во цврсти mailer.ВАШИОТ ПЕЧАТИ : Ова се печати ќе биде совршен прилог за речиси секоја соба во вашиот дом од кујна со трпезарија до заводот.Тоа е совршен подарок за пријатели и роднини дека љубовта патување или за готвење.БЕЛЕШКИ : Рамка и мат прикажани во images се за илустративни цели и не се вклучени.Некои области на фотографијата може да има намерно замаглување.Отпечатоци се испраќаат во рок од 2-3 дена.ПОВЕЌЕ ОПЦИИ : Други големини на овој печатење се достапни за купување.Да се најдат различни димензии или други слични отпечатоци кои може да се оди со ова можете да направите пребарување за "Audra Edgington Ликовна Уметност" или кликнете на линкот под мојата фотографија на правото.Ако сакате да нарачате custom size, ве молиме контактирајте ме со кликнување на "Контактирајте Ме" или "Прашај за Сопствен Поредок" линкот подолу за мојата фотографија за да на десно.ОВАА СЛИКА Е ФОРМУЛИРАН.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите