.

.

Тери Bradshaw PSA ДНК, Потпишаа Питсбург Steelers 8x10 Autograph Фото - Autographed МАК Фотографии

Тери Bradshaw PSA ДНК, Потпишаа Питсбург Steelers 8x10 Autograph Фото - Autographed МАК Фотографии

DEN 3599.76

Износ
Во продавницата.

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од и PSA/ДНК.Категорија; Autographed МАК Фотографии.Тери Bradshaw PSA ДНК, Потпишаа Питсбург Steelers 8x10 Autograph Фото Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Тери Bradshaw сувенири.Питсбург Steelers сувенири.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите