.

.

Брајан Грант Потпишан Autographed 8x10 Фото - Сакраменто Кралевите

Брајан Грант Потпишан Autographed 8x10 Фото - Сакраменто Кралевите

DEN 288.00

Износ
Во продавницата.

Прекрасен приказ на знамето.Сакраменто Кралевите. 8x10 фотографија.Autographed од страна на Брајан Грант.Прекрасен сјајни 8x10 фото рака-потпишан од страна на Сакраменто Кралевите голема Брајан Грант.Доаѓа со Autograph Reference ГРБ и појавување на сериски-нумерирани налепница.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите