.

.

Метро TC90BB Половина Висина Загрева Кабинет

Метро TC90BB Половина Висина Загрева Кабинет

DEN 1524.00

Износ
Во продавницата.

Половина Висина Загрева Кабинет, Стигнат до-во Еден Дел, од не ' рѓосувачки челик внатрешни работи, алуминиумска надворешност, стандард длабочина кабинет, тесен целосна висина врати, со надворешен dial-тип термометар, со браник, пан капацитет (9) 18 x 26, 120v/60/1-ph, 950 w, NEMA 5-15 P, c ULus, NSF.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите