.

.

Сребро Кралот 38839 Кондензаторот Покрие Собранието, 17 Висина, 11 Ширина, 8 Должина

Сребро Кралот 38839 Кондензаторот Покрие Собранието, 17 Висина, 11 Ширина, 8 Должина

DEN 4116.48

Износ
Во продавницата.

Вистински ОЕМ замена дел.Сребро Кралот специјализира во фрижидери, замрзнувачи, првично маси, витрини и merchandisers.Користете вистинско ОЕМ делови за безбедност, сигурност и перформанси.Земја на потекло : сад.Сребро Кралот 38839 Кондензаторот Покрие Собранието Сребро Кралот специјализира во фрижидери, замрзнувачи, првично маси, витрини и merchandisers.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите