.

.

Traulsen 329-60009-00 Грејач Се Одмрзне, Rbc100

Traulsen 329-60009-00 Грејач Се Одмрзне, Rbc100

DEN 4418.16

Износ
Во продавницата.

Вистински ОЕМ замена дел.Со историја што датира од 1938 година, Traylen одамна е еден од стандардите за комерцијални ладилници.Користете вистинско ОЕМ делови за безбедност, сигурност и перформанси.Земја на потекло : сад.Traylen 329-60009-00 Грејач Се Одмрзне, Rbc100. Вистински ОЕМ замена дел.Со историја што датира од 1938 година, Traylen одамна е еден од стандардите за комерцијални ладилници.Користете вистинско ОЕМ делови за безбедност, сигурност и перформанси.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите