.

.

Џонатан Адлер Ричард Никсон Се Фрли, Камила/Природни

Џонатан Адлер Ричард Никсон Се Фрли, Камила/Природни

DEN 7080.00

Износ
Во продавницата.

100% Волна.Увезени.Пакетот Должина на Производот е 12.0 инчи.Пакетот Ширина на Производот е 12.0 инчи.Пакетот висина на Производот е 4.0 инчи.Земја на Потекло : ПЕРУ.Ставете се себе си во супер меки стил.Нашата рака-loomed бебе alpaca фрла станаа инстант украсување класичен.Шик и classique модели се толкува од страна на Перуанскиот занаетчии со користење на најдобрите теми.Бебе alpaca е така, денес, кашмир е толку вчера.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите