.

.

BlessLiving Боксер Сирена Pugmaid Нежно Ќебе Симпатична Merpug Тиркизна Зелена Топло Sherpa Ќебе Океанот Тема Печатени Лесни Руно Фрлиле Ќебе за Деца Тинејџери Момчиња Девојчиња

BlessLiving Боксер Сирена Pugmaid Нежно Ќебе Симпатична Merpug Тиркизна Зелена Топло Sherpa Ќебе Океанот Тема

DEN 575.76

Износ
Во продавницата.

ГОЛЕМИНА : 2 големини за да изберете од. 50"x60", доволно голема за едно лице како го фрли, го опфаќа нозе до рамо ниво. 60"x80" твин големина, го покрива целото тело, и е доволно голема за повеќе од едно лице да се вклопи удобно под.МАТЕРИЈАЛ : Неговата реверзибилна функција овозможува да се користи од двете страни-еден ултра мека бела полиестер sherpa поставата и на други, печатени фланелен боксери руно.УДОБЕН ТОПЛО : Sherpa страна е толку меки и веднаш пријатна на допир, и обоени страна е супер мазна и кул на допир.Кои се чуваат до совршено во машина за перење.ДИЗАЈН : Прави совршен фрлиле ќебе за некој кој сака кучиња, pugs или магични суштества.MUTIFUNCTION : Погоден за каучот, daybeds, градинка или чардакот седи, деца кревети или како расадник ќебе.Blessliving е една од водечки производител и извозник на карактеристични домашен текстил.Нашите главни производи вклучуваат прекривки покрие сетови, утешителот сетови, листови, ќебиња, јоргани, панели и повеќе.Ние се користи високо квалитетен материјал и производство на духовните производи под надзор на нашите добро обучен дизајнери кои имаат огромно искуство во овој домен.Без разлика дали сте во потрага за детска постелнина - како момчиња постелнина и девојки постелнина - или одредена боја или украсени постелнина и утешителот поставува за голема изглед, ние го добивме зема за секоја соба во вашиот дом.Од Кина преку Холандија, голем број на кучиња во една мала рамка.Мускулесто и елегантен потомок на свиња ловци.Убаво обложени и совршено големина за еден остров на животната средина.Интелигентни, убеден работник со злато или крем грб.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите