.

.

Цвет Кат Перница Daisy Цвет Форма Перница Симпатична Седење Подлога Кадифен Стол Перница Преголеми Фрли Перница за Домашна Декорација Деца Девојки Жените Подароци(

Цвет Кат Перница Daisy Цвет Форма Перница Симпатична Седење Подлога Кадифен Стол Перница Преголеми Фрли Перница

DEN 719.76

Износ
Во продавницата.

[Симпатична цвет облик] Овој супер меки подни перница е многу свежи и убави.Постојат четири стилови вкупно.Постојат розова и жолта сончоглед перници и бела и зелена daisy перници.Боите се светли и да се направи луѓето да се чувствуваат многу возбуден и удобно. [Високо-квалитетни материјали] Овој цвет кат перница ткаенина користи парична казна водат сомот и изберете водат сомот како фил.На перница е многу мека и има силна еластичност.Реалниот допир го прави на луѓето тоа го сакаат. [Производ големина] големината на цвет перница е 50*50cm/20*20inch, со умерена големина е многу погоден за употреба како седиште перница, или дури и мрзливи троседот!. [Применливи прилики] Овој цвет перница, поради неговата убава и прекрасна форма, е дефинитивно прв избор за дома декорација, правење на вашиот дом повеќе топло.Во исто време, можете исто така да го стави во дневната соба, читање соба, спална соба, балкон, семејство и пријатели да го користите. [Најдобар подарок] Овој цвет перница има мека на допир, симпатична и светли изглед, и е многу популарна со секого.Тоа е дефинитивно најдобриот подарок за децата, пријателки, роднини и родителите.Никој не ќе одбие таква убава подарок.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите