.

.

Labconco 4588600 Нерѓосувачки Челик Вретено Стандард Култура Вметнување Цевка, 240 Цевки Капацитет

Labconco 4588600 Нерѓосувачки Челик Вретено Стандард Култура Вметнување Цевка, 240 Цевки Капацитет

DEN 8749.68

Износ
Во продавницата.

Култура Вметнување Цевка со Retainer Врвот 66074-382, 242 10-12 мм Цевки.Flask Scrubber, Steam Scrubber. 4588600. Секоја од нив.Има 240 секој 10 до 12 mm OD цевки.Вклучува Retainer Врвот 4401401. Мрежа големина е 16.8 mm x 16.8 mm.Димензии : 18.0" w x 8.6" d x 4.5" h (46 x 22 x 11 см).Нерѓосувачки челик Кошница Инсерти се вклопуваат во Стандард Отворени Полици и Вретено Полици.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите