.

.

HCABL Девојки Faux Крзно се Облекуваат Палто Цвет Девојка Bolero Јакна Принцеза Кејп Зима 1-10

HCABL Девојки Faux Крзно се Облекуваат Палто Цвет Девојка Bolero Јакна Принцеза Кејп Зима 1-10

DEN 1221.60

Износ
Во продавницата.

Материјал : Сатен поли поставата ткаенина, мека faux крзно, Дише, Мазна уметничко лизгање, прават деца повеќе confort.Големина на : не Постојат 4 големина одговара на 1-10years стариот деца.Големина : S (1 T - 3 T), M(4 T - 6 T), M+(7 T - 8 T), L(9 T-10 T) ве Молиме обратете се до производ големина на табелата на левата страна.Повод : faux крзно се облекуваат палто направи вашиот девојки толку слатко.Одлично за свадба, hangout, perfomace шоу, роденден и секојдневно Носење.Убав подарок за Божиќ,ноќта на Вештерките и други празници.Миење : мека faux крзно убава и издржливи, тие се лесно да се мијат.Еден брз измијте го под ладна вода и било дамки падне право надвор.Едноставно се откажам од нив да се исуши и тие ќе бидат целосно браздата слободни,се мијат со раце или машина за перење.Услуга : ви нудиме брза испорака од FBA магацин кој може да брод од 24 часа, може да aslo уживаат голема услуга по продажбата.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите