.

.

Petit Ami Бебе Девојки Smocked Daygown со Voile Insert

Petit Ami Бебе Девојки Smocked Daygown со Voile Insert

DEN 1176.00

Износ
Во продавницата.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 65% Полиестер, 35% Памук.Копче затворање.Машина За Миење. 65% полиестер, 35% памук фустан.Машина за миење ладно, собори сува ниска.Лесни batiste ткаенина чува бебето удобно и кул.Преданија-квалитет на градежни карактеристики smocking со рака-везени детали и voile insert (внеси).Копче за затворање на задниот дел на вратот за лесно и исклучување.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите