.

.

Topeakmart Лен Ткаенини Futon Поставите Свитлива регулируема Облегалка за Дневна Соба/Мал Стан Модерна Futon Кревет Гостин Кревет Пресек Daybed Мултифункционален Удобно Futon со

Topeakmart Лен Ткаенини Futon Поставите Свитлива регулируема Облегалка за Дневна Соба/Мал Стан Модерна Futon

DEN 911.76

Износ
Во продавницата.

МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН и ЦЕНА-ЕФИКАСНА : Овој сестран futon има 3 конвертибилна места за седење, lounging и за спиење, што значи вие само треба да се плати за еден кабриолет futon да се добие пристоен futon и салон за 3 возрасни лица, и удобен платформа кревет за 2. НАПРАВЕНИ ЗА ПОГОДНОСТ : Во средината на овој futon опремени со 2 купот на носителите и тие може да се превртува до создаде рамна површина кога не е во употреба.Две пена-исполнет странични потпирачи за раце може да биде ставен слободно, како и мали перници или долниот дел на грбот поддржува.ИЗБРАНИ ИЗДРЖЛИВИ МАТЕРИЈАЛИ : Покачена на 4 chromed позлатен лим нозе, овој futon собата е изградена на произведени дрво рамка, полиестер ткаенини тапацир, пена пополни, и метал цик-цак извори за стабилна структура и неспоредлив издржливост.Силна futon поставите лесно може да се одржи до 350kg/772lb. 3-ВО-1 ДИЗАЈН : На разноврсна futon карактеристики виткање припадност за да ја заклучите futon назад во 105 степени за читање/ТВ или 140 степени за lounging и да утврдат врати како 166.5 cm/66" долго, 94cm/37" широка платформа кревет со 2 возрасни.КРАЈНАТА УДОБНОСТ : На полиестер ткаенини тапацир envelops висока густина пена и метал цик-цак извори, и buttonless-tufted дизајн го прави сигурни дека пополнување нема да се акумулираат со текот на времето.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите